Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Rotate
eu: Biratu
