Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
