Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Rotate
tr: Döndür

en: Master
tr: Ana (master)
