Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Rotate
ta: திருப்பு
