Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Views
az: Görünüşlər

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
