Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.6) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
