Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
