Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Views
gl: Vistas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
