Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
