Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Master
ro: Expert
