Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Master
he: מאסטר
