Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Numbers
hu: Számok

en: Dots
hu: Pontok

en: Master
hu: Mester

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
