Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: None
lv: Nav

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
