Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Master
ro: Expert
