Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Master
vi: Chính
