Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
