Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: None
sv: Ingen

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Numbers
sv: Nummer

en: Master
sv: Huvud
