Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.10) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Numbers
it: Numeri

en: Master
it: Principale
