Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.13) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
