Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.13) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Bottom
eu: Behean

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
