Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.14) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä
