Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.17) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: None
fa: هیچ

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
