Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.17) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
