Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.18) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: - All -
ug: ھەممىسى
