Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: None
is: Engin

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
