Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Master
tr: Ana (master)
