Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Master
ar: الرئيسي
