Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: None
fr: Aucun(e)

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Opacity
fr: Opacité

en: Numbers
fr: Nombres

en: Dots
fr: Points

en: Master
fr: Principal
