Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
