Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
