Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター
