Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: None
nl: Geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Numbers
nl: Nummers
