Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
