Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Bottom
da: Bund

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -
