Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.7) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Numbers
pl: Numery

en: Dots
pl: Kropki

en: Master
pl: Główny
