Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: None
hr: Nema

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
