Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
