Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
