Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
