Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
