Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Max Width
de: Maximale Breite

en: Auto
de: Automatisch

en: Opacity
de: Deckkraft
