Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: None
et: Puudub

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Master
et: Peamine
