Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
