Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Opacity
es: Opacidad

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
