Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター
