Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
