Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
