Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
