Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
