Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
